KONST / Litografier / Färglitografi 12343306
nr 1234 3306
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:38:36
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz